Hotové torty 

Stála ponuka aj možnosť zostaviť si vlastnú tortu. Torty vyrábame predovšetkým smotanové, ovocné, jogurtové, tvarohové, mrazené, s mascarpone a tradičné maslové. Významnú skupinu tvoria torty na objednávku pre rôzne slávnostné príležitosti. Naši skúsení cukrári dokážu vykúzliť akúkoľvek tortu podľa vášho želania.

Čerstvé torty

Upečené presne na deň vašej oslavy. 

Mrazené torty

Naše mrazené torty nie sú žiaden polotovar. Čerstvo upečené sú šokovo zamrazené. Stačí si ju zobrať domov a za 2 hodinky si na nej pochutíte. 

Torty na želanie
Detské, narodeninové i svadobné

Naši cukrári vám upečú tortu presne podľa vašich predstáv. Na narodeniny, svatby, výročia, či večierky, fantázii sa medze nekladú. Vymodelujú vám rozprávkové postavičky, kvety, scenérie a prípadne vytlačia fotografie na jedlý papier.


Korpus torty

Ponúkame 3 základné korpusy: čokoláda, vanilka, orech

Krémová náplň

Tie si môžete veselo nakombinovať: čokoláda,  vanilka,  orech,  nugát,  nugát s křupinkami,  jahoda,  malina,  kokos,  karamel,  lesné ovocie,  limetka,  pomaranč,  kiwi,  ananas,  káva.


Ovocná náplň

Ak chcete vyvážiť sladkosť torty, ovocie je správna voľba. Na výber je džem, marhuľa, ríbezľa, jahoda, višňa. Tortu môžete oživiť aj ovocím - jahoda (čerstvá),  malina (mrazená),  banán (čerstvý),  ananas (zavarený),  mandarinka (zavarená),  broskyňa (zavarená),  čučoriedka (mrazená),  lesné ovoce (mrazené) a kiwi.

Veľkosť torty

Torta ktorá váži 1,5kg vydá na približne 10 porcií. Veľkosť a váhu torty vyberajte tak, aby sa dostal kúsok každému na oslave. Do váhy sa rátajú aj figúrky, či ozdoby na torte.

Cena torty sa určuje podľa jej váhy - 1kg / 17€.
Zavolajte nám a spolu pre vás vymyslíme tú najkrajšiu tortu.

+421 915 900 292