Koláče a zákusky

Moderné talianske aj tradičné české

Sortiment je pestrý aby sme uspokojili čo najširší počet zákazníkov. Máme tradičné maslové zákusky, smotanové, jogurtové, tvarohové, ovocné a tak je tomu aj s korpusmi. Pečieme rôzne druhy, maslové lístkové cesto, piškótové cestá rôznych príchutí, klasickú výrobu z čerstvých vajec, Sacherove torty, trené hutné korpusy, mrkvové koláče, či odpaľované cestá.

Zákusky

Vymenovať pár základných zákuskov.

Koláče

Vymenovať pár základných koláčov.

Nielen vianočné pečivo

Ale aj rôzne kusové varianty - makrónky, luxusné mendianty v pravej čokoláde s ovocím či orieškami, marcipánové terče s figúrkami zvieratiek alebo obľúbených postavičiek z detských filmov.

Zmrzlina


Ovocné sorbety

Naše ovocné sorbety sú v podstate ovocie premenené na zmrzlinu. Nepoužívame žiadne farbivá ani ochucovadlá, chuť a farba vychádza zo samotného ovocia. Ovocné zmrzliny sú bezlepkové a minimálne sladené cukrom, glukózou a fruktózou. Zahusťovadlá sú na prírodnej báze, ako agar-agar a inulín.

Smotanové zmrzliny

Naše smotanové zmrzliny sú pripravované z čerstvého kravského mlieka, ktoré denne dovážame priamo z farmy. Zmrzlina je lahodná s ľahkosťou mlieka a smotany, ale je tiež ľahko stráviteľná.